Diskuze

Datum: 18.11.2016

Vložil: Martin

Titulek: Re: Žako

Dejte mu čas, u nás je občas ruka problém i po 15 letech. Záleží na situaci, náladě atd.. Hlavně to nehroťte, netlačte na pilu, jinak se to otočí proti Vám.

Datum: 01.12.2016

Vložil: Jarča

Titulek: Re: Žako

... odpoviem si sama, trpezlivosť, trpezlivosť,......
Od 27.10.2016 sa už Kubo nechá pohladiť keď má ovšem náladu a rozpráva Kubo, Kubo, Kubo.
Sme proste šikulky. Zvládneme to.
Prajem Vám krásné sviatky.

Jarča

Datum: 24.05.2017

Vložil: Artur

Titulek: Re: Žako

Dle p. doktorky přes ptáky máte asi samičku. Manžel mi kupil Artura. Jeho něžně líbá a mě trhá vlasy a kusy masa z těla :-)). Takže jsem dopadla jako vy. Pohlaví se dá dnes určit i DNA nebo endoskopicky. DNA je dražší, ale čemu to pomůže, oni se milují a já jsem zůstala "na ocet". :-)

Datum: 15.10.2016

Vložil: Anka

Titulek: Čistota

Zdravím vás. Můžete mi prosím poradit jak naučit mího Boba kakat na jedno místo?Co mu mám říkat a co dělat?Mám 3 měsíce starého Žáka.Když ho dám na zem tak si všude upustí.Děkuji za radu.

Datum: 26.10.2016

Vložil: Martin

Titulek: Re: Čistota

Papoušek není kočka. Je třeba se tomu přizpůsobit. Místo koberců lino nebo vinil podlahu a hned to utřít vlhkým ubrouskem, jinak se Vám tam časem vyžerou fleky. Kdy přesně bude kadit se dá vypozorovat. Většinou je to po nějaké klidové pouze (spánek, odpočinek atd.) s následnou náhlou aktivitou (let, běh apod.).

Datum: 06.10.2016

Vložil: Petra

Titulek: chemisole

Dobrý den, prosím Vás můžete mi poradit jak nadávkovat do pití přípravek chemisole na odčervení?Tomu návodu prostě nerozumím, kdyby tam bylo dejte 10 kapek na 1l vody nebo tak.Místní veterinář se papoušky nezabývá a tak nevím abych neudělala něco špatně.
Je to žako kongo jsou mu dva roky a váží 400g.
Předem moc děkuji.

Datum: 26.10.2016

Vložil: Martin

Titulek: Re: chemisole

Najděte si veterináře, který se papoušky zabývá. Když chcete radu ohledně barvení vlasů nebo manikůry, taky nejdete do pneuservisu.

Datum: 26.09.2016

Vložil: Gabriela

Titulek: choroba

Dobrý den, chcem sa spytat. Uz 6 rokov mame zaka, uz asi pol roka sa vytrhava. Pierka mu trochu dorastu a znovu si ich vytrha. Teraz sme objavili taku hrcu pod krkom, neviete co to moze byt ? dakujem

Datum: 26.10.2016

Vložil: Martin

Titulek: Re: choroba

Viz odpověď výše, ideální je s ním zajít do pneuservisu, tam vám jistě poradí! Když se vašemu dítěti objeví pod krkem boule, taky si budete psát o rady na diskuzích po internetu nebo poběžíte kalupem k doktorovi?!

Datum: 30.08.2016

Vložil: Ladik

Titulek: Zvracení

Dobrý den. Prosím vám potřebuji poradit.. Mám žaka stáří 8 měsíců,když mu nasypu krmení,tak rychle vyzobe jen slunečnici a po nějaké době jí vyzvrací. Kupoval jsem různé krmení pak,jsem kupoval jedno levnější které mi normálně zobal a teď z ničeho nic začal zvracet.. Říkal jsem si že něco je v nepořádku s krmením,tak jsem koupil pořádné kvalitní a přesto vyzobe jen slunečnici a následně po nějaké době opět vyzvrací.. Děkuji za každou radu.

<< 2 | 3 | 4 | 5 | 6 >>

Přidat nový příspěvek