Diskuze

Datum: 26.10.2016

Vložil: Martin

Titulek: Re: Zvracení

Vy nevíte, že slunečnice je to největší svinstvo, ktré mu můžete dát?! Ano, chutná mu, ale je to stejné, jaky byste se sám celý den, týden, měsíc, rok cpal jen klobásama a zapíjel to vodou. Taky byste blil jak amina a po čase natáhl brka. Pokud nechcete, aby je natáhl váš papouch, okamžitě změňte jeho jídelníček, byť se mu to zpočátku nebude vůbec líbit. Je to ale pro jeho dobro. Nebojte se nahradit kvalitními granulemi, které obsahují vše potřebné. A zapomeňte na levné "sračky", sám si je taky určitě nekupujete. Mohu doporučit Harisson´s, byť je pekelně drahý a málo dostupný.

Datum: 20.08.2016

Vložil: Václav

Titulek: Stavba stromu pro papouška

Dobrý den, mám dotaz jestli můžu postavit strom pro žáka z dubu, buku, olše nebo to musí být z ovocných stromu.

Datum: 26.10.2016

Vložil: Martin

Titulek: Re: Stavba stromu pro papouška

U ovocného stromu je ta výhoda, že se mu bude dobře olupovat kůra, to bude jeho nejoblíběnější činnost. Po čase bude dobré větvě obměnit.

Datum: 11.08.2016

Vložil: Ilona

Titulek: Minimální teplota

Dobrý den
Mam zaka už 8 let, ale do dneška jsem nikde pořádně nenašla jaká je minimální teplota pro žití bez onemocnění.dekuji za odpověď

Datum: 10.08.2016

Vložil: Jana

Titulek: Žako

Máme holku 7a je jí 7měsíců. Nevim co se s ni děje,ale když jde spát,pŕikryjeme ji a ona okamžitě začíná hrabat nožkou jako slepice. Co to znamená

Datum: 26.10.2016

Vložil: Martin

Titulek: Re: Žako

Tak to je hádanka za všechny prachy, asi stejná jako ta legendární: Na louce se pase bílý kůň. Jakou má barvu? Hrabe asi proto, že se jí to nelíbí a chce ven, to je snad logické. Není jediný důvod ji zakrývat. Vám by se taky nelíbilo, kdyby vám v bytě někdo vypnul večer proud a tím dal najevo, že se nebude dělat nic jiného, než čumět do tmavé zdi do doby, než vás to přestane bavit a únavou usnete.

Datum: 24.05.2017

Vložil: Artir

Titulek: Re: Re: Žako

Martine, jste skvělý:-))

Datum: 10.08.2016

Vložil: Jarka

Titulek: Žako

Dobrý den,mám čtyřměsíčního žaka a už co jsem si ho přivezla,tak otevírá zobák jako by se dávil nebo se mu zvedal žaludek,natáhne krk a nevydává při tom žádný zvuk, Všimla jsem si,že to děla poměrně často a u jiných papoušků jsem si toho nevšimla,tak nevím co to může znamenat. Nevěděl by jste co to muže být?děkuji Jarka

Datum: 26.10.2016

Vložil: Martin

Titulek: Re: Žako

Příčin může být mnoho, záleží na dalších projevech, prostředí, stravě, atd.. Doporučil bych veterináře se specializací na papouchy. Pak budete chytřejší.

Datum: 05.08.2016

Vložil: Laďa

Titulek: Souziti dvou pap.Žako

Dobry den.Chci zeptat jestli muzou byt v jedne kleci dva Žakove stejneho pohlavi .

<< 3 | 4 | 5 | 6 | 7 >>

Přidat nový příspěvek