Diskuze

Datum: 23.10.2013

Vložil: Hana

Titulek: klepani hlavou

Dobrý den prosim o radu můj papoušek občas poklepává hlavou nemáte někdo podobný problém.Děkuji.

Datum: 04.09.2013

Vložil: Monika

Titulek: Strom pro ŽAKA

Zdravim, zajímalo by mě, jaké je vhodné dřevo pro výrobu ptačího stromu pro žaka? Z ovocných stromů připadají všechny stromy v úvahu? Může být i lípa či lískový ořech? Děkkuji

Datum: 28.10.2013

Vložil: Jan

Titulek: Re: Strom pro ŽAKA

Zdravim z ovocných stromu připadají všechny nejčastěji jablon,třešen,ale podstatě je to jedno.(krom jedovatých jako tis apod)já osobně použil větev z lesa břízu kuru jsem ořezal,z duvodu hygieny ,drží se na ní trus a bakterie jinych zvířat na okusování používam vrbové větvičky

Datum: 26.08.2013

Vložil: Anna

Titulek: Chov

Dobrý den,máme páreček žaků,samečka máme 2 roky a samičku jsme si koupili před 4 měsíci. Jsou stejně staří(budou jim 4roky) nyní jsou každý ve své kleci.Poslední dobou začínají při kontaktu s námi vyvrhovat potravu a svěšovat křídla,mám pocit že se chtějí pářit.Pokud ano, poraďte prosím zda jim mám pořídit jednu velkou klec pro oba,jak velkou budku a jaké stelivo. Děkuji, přeji mnoho úspěchů.

Datum: 18.08.2013

Vložil: Dáša

Titulek: Pořízení Žaka

Chci se zeptat jaký je vhodný věk papuška pro odběr od majitele. Máme možnost si koupit Žaka, ted na konci srpna a to mu bude něco přes 60 dnů. Je to vhodné? Děkuji za radu.

Datum: 03.08.2013

Vložil: Vemdula

Titulek: Naše samička má ráda muže

Dobrý den, ráda bych se zeptala zda máte někdo zkušenost s tím že Váš žako má rád pouze jedno pohlaví. Já naší malou 4 mesíční samičku krmím mluvím s ní pouštím ji z klece atd. Ale příjde přítel, který na ní skoro vůbec nemluví a nechá se podrbat úplně všude, ode mě se nechá tak jednou za den a to musí mít náladu. :-/ zvykne si i na mě?

A ještě bych se ráda zeptala celkem dost často chodí po dně klece, nechybí ji něco?

Děkuji za odpověď pusilek@centrum.cz

Datum: 22.04.2014

Vložil: Miluška

Titulek: Re: Naše samička má ráda muže

Dobrý den,chtěla jsem se zeptat jestli Váš žako pořád chodí po dně klece?máme žaka měsíc a máme stejný problém,nechce zůstat na bidle,i když ho dám na něj za chvíli skočí zase dolů,a pak sedí dole a trucuje,tak už nevím jak na něj,děkuji za odpověd

miluuska@seznam.cz

Datum: 24.06.2013

Vložil: Kačka

Titulek: Naučit na ruku a volně v bytě

Dobrý den, mám Žaka je mu 10 let a bohužel numí chodit na ruku a není moc zvyklý mezi námi v domě je furt v kleci. Myslíte že když ho začnu učit až teď, že se to ještě naučí? Děkuji

Datum: 28.05.2013

Vložil: Ludmila Lehká

Titulek: odběr mláďat rodičům

Mám poprvé čtyři měsíční mláďata žlutotemenných papoušků a nabídku k odběru a ručnímu dokrmení. Bojím se reakce rodičů při odběru všech mláďat ve stáři jednoho měsíce. Dosud se vzorně starají a mají mladé poprvé. Není to necitlivé a jak mohou reagovat?

Datum: 05.05.2013

Vložil: Dáša

Titulek: koupě žaka

Dobrý den,uvažuji o koupi většího papouška.Nejvíce mě láká právě žako.Ovšem mám osmileté dítě a všeobecně se tento papoušek k dětem nedoporučuje.Budu ráda za Vaše zkušenosti,rady...S pozdravem,D.

<< 13 | 14 | 15 | 16 | 17 >>

Přidat nový příspěvek