Diskuze

Datum: 28.04.2013

Vložil: Dana

Titulek: Křiví zobák

Dobrý,den Potřebovala bych poradit co mám dělat,když spodní zobák je křiví,zbroušený na jednu stranu a celkově jde mimo horní. Děkuji

Datum: 21.04.2013

Vložil: Petra

Titulek: Jak primet zaka zpet do klece?

Dobry den, nase Amalka je 1,5 roku mlada ))) ale mou domacnost zna teprve 3 tydny...velmi intenznimy tony se dozaduje...z klece ven...pak sedi cely den na strese...letat se zatim asi boji...ale kdyz by mela jit v pozdnich hodinach zpet, tak ani nahodou...trikrat uz jsem musela pouzit rukavice a po 20 min. nahaneni...se povedlo...vystresovane jsme vsak byly obe...???
Jak na to? dekuji

Datum: 04.04.2013

Vložil: Ruda

Titulek: líhnutí v líhni

Poradí mi někdo jak líhnout v líhni kakadu žlutočelatých děkuji

Datum: 02.04.2013

Vložil: Zdena

Titulek: Namlouvani

Dobry den,nase Zajda ma 15mesicu..Neni v paru.V posl.dvou mesicich pri kontaktu s mou rukou,kdyz ji dam do klece vydava zvlastni zvuky,tanci,cepiri se a vyvrhuje potravu..Je mozne,ze ji povazuje za partnera???,

Datum: 17.03.2013

Vložil: Pavel

Titulek: Změna vzhledu

Náš Robík začal vypadat jako by měl všechna pera rozcuchána,A to hlavně na hrudi a na křídlech.Je toto normální projev při pelíchání?Krk a hlavičku ma krásně upravenou ale zbytek....
Díky za odpovědˇ.

Datum: 10.08.2013

Vložil: Natalie

Titulek: Re: Změna vzhledu

Dobrý den . Jednou jsem četla , že papoušci si trhají peří když se nudí (nemají si s kým hrát a nebo se jim stýská . ) . Nebo když jim chybí něco co jste jim dřív dávali ( Například mrkev , jablko ... ) a ted už jim to nedáváte . Nebo když jim chybí nějaký vitamín .

Datum: 25.02.2013

Vložil: Jája

Titulek: mluvení

Čtyřletý žako, který umí jen ahoj, majitel ho chodí jen krmit, je mimo dosah lidí, když se ho ujmu, může se ještě naučit mluvit?Rozmluví se? Děkuji za vaše odpovědi a zkušenosti

Datum: 28.02.2013

Vložil: lukáš

Titulek: Re: mluvení

ano

Datum: 03.03.2013

Vložil: Zuzka

Titulek: Re: mluvení

Myslím, že po čase, kdy se mu budete opravdu věnovat se rozmluví.....ale může to být horší s přitulnosti k člověku....pokud není zvyklý na kontakt s člověkem, bude se určitě dlouho obávat.

Datum: 29.01.2013

Vložil: lukáš

Titulek: ruční dokrmování

Dobrý den, chtěl bych se zeptat proč mladě žaka při ruční krmeni potravu z volete vyvrhne. Děkuji za odpovědě

<< 14 | 15 | 16 | 17 | 18 >>

Přidat nový příspěvek